افزایش سایز سینه

  • Home
  • -
  • سلامت
  • -
  • افزایش سایز سینه
 افزایش سایز سینه

بسیاری از بانوان سینه هایی دارند که به دلایل متعددی رشد نکرده ویا اندازه و شکلش را به مرور از دست داده و سایزآنها تغییر کرده است و علاقه دارند سینه های بزرگ، خوش فرم و در عین حال سفتی داشته باشند که بزرگی سینه زیبایی و اعتماد به نفس را برای این افراد به ارمغان می آورد‌.
علل کوچکی سینه:
۱.ژنتیک:یکی از عمده ترین دلایل کوچکی سینه مربوط به ژنتیک بوده که بعضی از بانوان به طورارثی سینه های کوچکی دارند.
۲.رژیم لاغری : با افزایش و کاهش وزن به طور ناگهانی و رژیم های متعدد چربی بافت سینه ازبین رفته و سایز سینه کاهش یافته و شل میشود.
۳.لاغری مفرط:افراد لاغر بافت چربی کمی در بدنشان دارند و همچنین هورمون های جنسی در بدنشان کمتر از دیگر افراد بوده که این امر سبب کوچک بودن پستان می گردد.
۴.استفاده مداوم از سوتین های اسفنجی : این سوتین ها به علت دارا بودن اسفنج، سبب افزایش حرارت و گرما در بافت سینه شده که باگذشت زمان شاهد کوچکی سینه خواهید بود.
۴.علل هورمونی:
الف:کمبود هورمون های فولیکولین-لوتئین: در بعضی افراد این هورمون ها که در سایزسینه موثرهستن از سطح نرمال آن پایین تر بوده و باعث کوچیک بودن سایزسینه میشوند.
ب: کم کاری تیرویید و هیپوفیز :
این عامل بسیار نیرومندی محسوب میشود و کمبود هورمون های تخمدان و هیپوفیز مولد کوچکی پستان است.

راه درمان کوچکی پستان:

شما تنها بایک دوره استفاده از پکیج ایده ال سایز می توانید شاهد افزایش ۲ الی ۳ سایز باشید که در ۲ یا ۳ هفته اول که شما از این پکیج استفاده می کنید، شاهد تورم و بزرگ شدن سینه ها خواهید بود که با گذشت هفته های بیشتر، سینه ها شروع به ساختن و رشد بافت جدید خواهند کرد.این امر بستگی به میزان و چگونگی استفاده از این دستگاهها و دوره زمانی استفاده از آنها دارد.
درواقع پکیج ایده ال سایز باایجادمکشی ملایم سبب کشیدگی سلول ها شده و هنگامی که سلولهای بدن کشیده می شوند، معمولا به طور موقت با تورم پاسخ می دهند و پس از آن تکرار می شود و در نهایت این سلول ها برای مطابقت با فشار تقسیم شده و سلول های جدید به عنوان یک بافت سینه جدید تشکیل می شوند.