برای بزرگ وخوش فرم شدن سینه چه بخوریم؟

Home / Advice / برای بزرگ وخوش فرم شدن سینه چه بخوریم؟
برای بزرگ وخوش فرم شدن سینه چه بخوریم؟

برای بزرگ وخوش فرم شدن سینه چه بخوریم؟

بسیاری از زنان تمایل دارند تا سینه هایی خوش فرم و بزرگ داشته باشند.یکی از اصلی ترین دلایل کوچک بودن سینه ها کمبود هورمون استروژن است.استروژن ها گروهی از هورمون های جنسی هستند که باعث رشد و حفظ ویژگی های زنانه در بدن انسان می شوند و برای سیکل طبیعی رشد و فعالیت های بدن زنان ضروری می باشند.بنابراین اگر می خواهید به طور طبیعی سینه های خود را بزرگ کنید باید استروژن مصرف کنید.
مواد غذایی که باعث افزایش سایز سینه می شوند:

رازیانه

این گیاه به ویژه عرق رازیانه تاثیرات شگرفی در بزرگ کردن سینه دارد.رازیانه حاوی فیتو استروژن هایی مانند آنتول، دیانتول و فتوآنتول می باشد که مصرف آن باعث افزایش مقدار استروژن و بزرگ شدن سینه می شود.
شمامی توانیداین عرق را با استفاده از عسل و یا شیرین کننده های طبیعی متعادل ساخته و سپس به طورمنظم مصرف کنید.
گرم مزاجها باید آنرا با سکنجبین مصرف کنند .همچنین مصرف آن در دوران قاعدگی و به ویژه دوران باردای به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

محصولات لبنی:

لبنیات که شامل شیر،خامه،کره ،پنیر،کشک،ماست،دوغ ،سرشیر،شیر غنی شده و قره قروت می باشد، نه تنها موجب افزایش تولید هورمون هایی مثل استروژن و پرولاکتین و درنتیجه افزایش سایز سینه می شود، بلکه کلسیم کافی برای بدن را تأمین کرده و ازپوکی استخوان جلوگیری می کند.
نیاز بدن مردان و زنان بزرگسال به شیر و لبنیات، نزدیک به ۲ واحد در طول روز است وبر اساس نظر کارشناسان تغذیه افراد لاغر و زنان باردار می‌توانند مصرف روزانه لبنیات را به چهار واحد برسانند.
هر یک واحد لبنیات برابر با هر واحد لبنیات را شامل یک لیوان شیر یا سه چهارم لیوان ماست یا 45 تا 60 گرم پنیر یا کمتر از نصف لیوان کشک مایع پاستوریزه یا دو لیوان دوغ غلیظ و یا یک و نیم لیوان بستنی می باشد.

غذاهای دریایی

غذاهای دریایی مانند میگو، صدف و جلبک دریایی سرشار از منگنز هستند که به بهبود عملکرد هورمون های تیروئید و جنسی در بدن مانند استروژن کمک می کنند.درنتیجه موجب افزایش سایز سینه می شود.

سویا

سویا به دلیل داشتن ایزوفلاون برای تحریک هورمون ها و بزرگ شدن سینه ها جزو بزرگ کننده های سینه به شمار می رود.

مغزها

بادام هندی، گردو ،پسته ،بادام زمینی و… موادی هستند که سرشار از چربی های سالم و پروتئین هایی می باشند که باعث بزرگ شدن سینه می شوند. همچنین تمامی مغزها دارای میزان بالایی از آنتی اکسیدان های سودمند هستند که به سلامت بدن و مغز کمک میکند و برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی مفید است.
مصرف آجیل باید بخشی از رژیم غذایی شما باشد و استفاده از 30 گرم آجیل در روز برای بدن ضروری است.

موز

منیزیم و پتاسیم موجود در آن سینه ها را بزرگ وسفت میکند .همچنین برای سیستم قلبی و عروقی،دستگاه گوارش وبهبود استخوان ها وبین بردن کم خونی مفید است.

تربچه

عناصر موجود در تربچه باعث می شوند تا جریان خون به بافت های سینه بیشتر شده ودرنتیجه به بهبود سایز سینه شما کمک می کند.

سبزیجات

بروکلی، اسفناج، کلم پیچ ،کلم بروکسل و سایر سبزیجات سبز سرشار از فیتو استروژن هستند که این ماده برای بزرگ شدن سینه مناسب می باشد. همچنین این سبزیجات تولید هورمون مردانه تستوسترون را در خانم ها کاهش می دهد.
روزانه ۳ تا ۵ وعده انواع سبزیجات در برنامه غذایی مصرف شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.