بزرگ کردن سینه با ورزش

بزرگ کردن سینه با ورزش

یکی از مواردی که در بین بانوان اهمیت زیادی دارد،داشتن سینه هایی بزرگ ،برجسته وخوش فرم می باشد.برای بزرگ کردن و فرم دهی به سینه روش های متفاوتی وجود دارد .
پروتز یکی از روش های نوین والبته پرخطر است که علاوه بر هزینه های گزافی که برای عمل های جراحی و پروتز سینه پرداخت می شود،عوارض جبران ناپذیری را نیز به دنبال دارد.
تکنیک های مؤثر وزیادی وجود دارد که باعث می شود به این جراحی هااحتیاج نداشته باشید.
شمامی توانید با کار کردن روی عضلات سینه به وسیله ورزش و تمرینات مربوط به بافت پستانی درکنار استفاده از محصولات ما، آن ها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید.

درحقیقت بایدتوجه داشت که ورزش به تنهایی نه تنها باعث بزرگ شدن سینه شما نمی شود،بلکه ممکن است سایز سینه شما را نیزکاهش دهد.علت این امر این است که درهنگام ورزش کردن ،سوخت وساز و احتراق بدن زیاد شده ودرنتیجه چربی سوزی اتفاق می افتاد.بدن نیز از قسمتی که بیشترین میزان چربی در آنجا قرار دارد چربی سوزی را شروع می کند.دربافت سینه بانوان چربی به شدت تجمع یافته ودرنتیجه بیشترین میزان آب شدن چربی در این ناحیه رخ می دهد.
پس اگرمیخواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تنها با ورزش تغییر دهید یاخیر،بایدبه شمابگوییم که خیر نمیتوانید. مگر با استفاده از دستگاه ما که شما میتوانید درکنار استفاده ازین دستگاه ،تمرینات مربوط به بافت سینه را انجام داده تا عضلات سینه شما تقویت شده و به سایز ایده ال خود برسید.

چند حرکت ورزشی زیر را می توانید در خانه و بدون هیچ هزینه ای انجام دهید تا سایز و فرم سینه خود را اصلاح کنید.
هنگام انجام این حرکات باید لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد.همچنین ازبستن سوتین افنجی درهنگام ورزش خودداری کنید.
هر حرکت را دو تا سه مرتبه و در هر مرتبه ۱۲ بار تکرار کنید. کل تمرین را هفته ای سه یا چهار بار انجام دهید.

شنا سوئدی استاندارد

درحرکت شنا بیشترین عضلات درگیر ،عضلات سینه می باشند که برای زنان یک تمرین طلایی جهت افزایش سایز سینه است.برای انجام دادن شنای سوئدی استاندارد کافی است که دست‌هایتان رامطابق تصویر زیر بدن خودتان قرار دهید و پاهایتان را به صورت کشیده، در امتداد بدن دراز کنید.حال سعی کنید وزن بدنتان را با استفاده از فشار آوردن روی کف دست هابالا بکشید و این حرکت را تا زمانی که فشار زیادی احساس نکردید، ادامه دهید.

شنا سوئدی اصلاح شده

انجام این مدل شنای سوئدی در مقایسه با شنا سوئدی معمولی، بسیار آسان‌تر است. روی یک زیر انداز، روی شکم دراز بکشید. زانوهایتان را طوری خم کنید که ساق پاهایتان در زاویه ۹۰ درجه با رانتان قرار بگیرد. به آرامی و تا جایی که می‌توانید پایین بیایید و سپس به بالا برگردید.

شناسوئدی بادیوار

این نوع شناراحت‌ترین نوع شنا و برای شروع بسیار مناسب است. برای شروع می‌بایست دو قدم از دیوار فاصله بگیرید و دست‌ها را به اندازه عرض شانه‌ها روی دیوار قرار دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.