سرطان پستان(سینه) و روش پیشگیری آن

  • Home
  • -
  • سلامت
  • -
  • سرطان پستان(سینه) و روش پیشگیری آن
 سرطان پستان(سینه) و روش پیشگیری آن

سرطان پستان پس از سرطان کبد، شایع ترین نوع سرطان در جهان می باشد وشایع ترین سرطان در زنان ایرانی است.به طوری که از هر ۸ زن ۱ نفر در طول عمرش به سرطان پستان مبتلا می شود و ۱ نفر در هر ۵ نفر از کسانی که تشخیص داده می شوند زیر ۵۰ سال دارند و حدود دو سوم در سنین بالاتر از ۵۰ سال هستند. سرطان پستان در مردان تنها ۱% کل موارد سرطان پستان را تشکیل می دهد.

اما شما می توانید با استفاده از پکیج ایده آل سایز که روشی در طب سنتی بوده و هیچ گونه عوارضی ندارد،از بروز سرطان سینه جلوگیری کنید و به فرم و سایز سینه ایده آل خود برسید.

سرطان پستان چیست؟
به افزایش بدون کنترل و نامنظم سلولهای پوشش دهنده غدد شیر و کانالهای آن و با ادامه افزایش آن با پخش شدن در نقاط مختلف بدن از طریق خون و لنف ها سرطان سینه گفته می شود.
سرطان پستان معمولا با تشکیل یک تومور کوچک و محدود (lump)، یا به عنوان رسوبات کلسیم (microcalcifications) شروع می شود و سپس از طریق کانال های داخل پستان به گره های لنفاوی یا از طریق جریان خون به سایر اعضای بدن گسترش می یابد. تومور ممکن است رشد کند و در بافت اطراف پستان، مانند پوست یا دیواره قفسه سینه نفوذ کند.
برخی از این تومورهاخوش خیم (غیر سرطانی) هستند، اما برخی از آنها می توانند بدخیم (سرطانی) باشند. تنها راه مطمئن برای تشخیص بین توده خوش خیم و سرطانی این است که بافت توسط یک متخصص بررسی شود.
عوامل ژنتیکی مانند جنس،سن ، نژاد و… و عوامل محیطی مانند عدم فعالیت بدنی،رژیم غذایی نامناسب،مصرف الکل و…در برورز سرطان دخیل هستند

یکی از سؤالات اصلی در رابطه با سرطان سینه این است که چگونه می توان خطر ابتلا به سرطان پستان را کاهش داد؟
با استفاده ازپکیج ایده آل سایز شمامی توانیدعلاوه بر افزایش سایز ورفع اقتادگی سینه خود،از بروز سرطان جلوگیری کرده و سلامت خود را تضمین نمایید.در حقیقت این دستگاه مورد تأئید وزارت بهداشت بوده و روشی طبیعی در طب سنتی می باشد.
در کنار استفاده از محصول تندیس مهرنگار باداشتن وزنی مناسب،اجتناب از مصرف دخانیات و الکی و رژیم غذایی سالم احتمال بروز این سرطان را به حداقل برسانید.

یرای دریافت اطلاع بیشتر در رابطه با سرطان سینه به سایت زیر مراجعه کنید:

https://savagenome.com/%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/