عدم تقارن سینه ها

  • Home
  • -
  • سلامت
  • -
  • عدم تقارن سینه ها
 عدم تقارن سینه ها

بزرگی سینه و کوچکی سینه دوم نسبت به سینه اول زنان یعنی عدم تقارن دوسینه باعث ایجاد ناراحتی و اضطراب برای دختران و زنان میگردد که به دنبال راهکاربرای حل این مشکل می باشند.
علت عدم تقارن سینه ها :

۱.شیردهی:شیردهی می تواند دلیل نامتقارن بودن سینه شود.
دلیلش تغذیه نوزاد از سینه مادر است. بسیاری از زنان گزارش داده اند که ترجیح می دهند حین شیر دادن به نوزاد، دست راستشان آزاد باشد بنابراین نوزاد اکثرا از سینه چپ مادر تغذیه می کند که سبب بروز عدم تقارن می شود.
۲.التهاب سینه:
التهاب یا عفونت پستان عارضه ‌‌ای است که در آن بافت سینه ی مادر به شکل دردناکی ملتهب می‌شود . این عارضه معمولاً هر بار فقط یک سینه را مبتلا می‌کند.
به همین دلیل باعث ایجاد یک نامتقارنی محسوس در سینه ها می شود
۳.آبسه ی پستان:
آبسه سینه یک مجموعه دردناک از چرک است که در پستان شکل می گیرد . اکثر آبسه ها فقط در زیر پوست ایجاد می شوند و از طریق یک عفونت باکتریایی ایجاد می شوند . آبسه های پستان دردناک و به شکل توده های متورم شده اند . این آبسه ها می توانند دلیلی بر عدم تقارن سینه ها باشند
۴.در طول دوران بلوغ، سینه چپ و راست اغلب با سرعت متفاوتی رشد می کنند. در نتیجه ممکن است سینه ها تا زمانی که رشد شان تمام شود کمی نامتقارن به نظر برسند.
روش درمان سینه های نامتقارن:
شما می توانید تنها بایک دوره استفاده از پکیج ایده ال سایز شاهد از بین رفتن این عدم تقارن و یکسان شدن سایردوسینه خواهیدبود. به منظور درمان این آسیب ، می بایست تنها برای سینه ی کوچک زمان اختصاص داده تا با ایجاد مکش ملایم، جریان خون را افزایش داده و به مرور سبب افزایش حجم بافت این سینه می شود که در طی سه ماه هم اندازه شدن دوسینه رخ می دهد.