ورزش های مرتبط با بافت سینه

  • Home
  • -
  • سلامت
  • -
  • ورزش های مرتبط با بافت سینه
 ورزش های مرتبط با بافت سینه

یکی از مواردی که در بین بانوان اهمیت زیادی دارد،داشتن سینه هایی بزرگ ،برجسته وخوش فرم می باشد.برای بزرگ کردن و فرم دهی به سینه روش های متفاوتی وجود دارد .
پروتز یکی از روش های نوین والبته پرخطر است که علاوه بر هزینه های گزافی که برای عمل های جراحی و پروتز سینه پرداخت می شود،عوارض جبران ناپذیری را نیز به دنبال دارد.
تکنیک های مؤثر وزیادی وجود دارد که باعث می شود به این جراحی هااحتیاج نداشته باشید.
شمامی توانید با کار کردن روی عضلات سینه به وسیله ورزش و تمرینات مربوط به بافت پستانی درکنار استفاده از پکیج ایده ال سایز، آن ها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید.

درحقیقت بایدتوجه داشت که ورزش به تنهایی نه تنها باعث بزرگ شدن سینه شما نمی شود، بلکه ممکن است سایز سینه شما را نیزکاهش دهد.علت این امر این است که درهنگام ورزش کردن ،سوخت وساز و احتراق بدن زیاد شده ودرنتیجه چربی سوزی اتفاق می افتاد.بدن نیز از قسمتی که بیشترین میزان چربی در آنجا قرار دارد چربی سوزی را شروع می کند.دربافت سینه بانوان چربی به شدت تجمع یافته ودرنتیجه بیشترین میزان آب شدن چربی در این ناحیه رخ می دهد.
پس اگرمیخواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تنها با ورزش تغییر دهید یاخیر،بایدبه شمابگوییم که خیر نمیتوانید. مگر با استفاده از پکیج ایده ال سایز که شما میتوانید درکنار استفاده ازین دستگاه ،تمرینات مربوط به بافت سینه را انجام داده تا عضلات سینه شما تقویت شده و به سایز ایده ال خود برسید.

چند حرکت ورزشی زیر را می توانید در خانه و بدون هیچ هزینه ای انجام دهید تا سایز و فرم سینه خود را اصلاح کنید.
هنگام انجام این حرکات باید لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد.همچنین ازبستن سوتین اسفنجی درهنگام ورزش خودداری کنید.
هر حرکت را دو تا سه مرتبه و در هر مرتبه ۱۲ بار تکرار کنید. کل تمرین را هفته ای سه یا چهار بار انجام دهید.

شنا سوئدی استاندارد

درحرکت شنا بیشترین عضلات درگیر ،عضلات سینه می باشند که برای زنان یک تمرین طلایی جهت افزایش سایز سینه است.برای انجام دادن شنای سوئدی استاندارد کافی است که دست‌هایتان رامطابق تصویر زیر بدن خودتان قرار دهید و پاهایتان را به صورت کشیده، در امتداد بدن دراز کنید.حال سعی کنید وزن بدنتان را با استفاده از فشار آوردن روی کف دست هابالا بکشید و این حرکت را تا زمانی که فشار زیادی احساس نکردید، ادامه دهید.

شنا سوئدی اصلاح شده

انجام این مدل شنای سوئدی در مقایسه با شنا سوئدی معمولی، بسیار آسان‌تر است. روی یک زیر انداز، روی شکم دراز بکشید. زانوهایتان را طوری خم کنید که ساق پاهایتان در زاویه ۹۰ درجه با رانتان قرار بگیرد. به آرامی و تا جایی که می‌توانید پایین بیایید و سپس به بالا برگردید.

شناسوئدی با دیوار

به اندازه یک دست از دیوار فاصله بگیرید و صاف بایستید، دست‌ها را به اندازه عرض شانه باز کنید و کف دست را روی دیوار قرار دهید. سپس به آرامی سینه را با خم کردن آرنج نزدیک دیوار کنید و به مرحله شروع برگردید، این حرکت را 3 ست و در هر ست با 40 تکرار انجام دهید، می‌توانید در حد توان هم شروع کنید و به مرور به تعداد تکرار اضافه کنید.

همچنین یک ستاره تلویزیون فرانسوی و نویسنده کتاب پر فروش self lifting تعدادی تمرین بسیار ساده برای فرم دهی به سینه و بازو و طراحی کرده اند که شما می توانید این تمرینات را که نیازی به هیچ گونه تجهیزات خاصی ندارد ،در برنامه روزانه خود قرار دهید .
هریک از این حرکات را 15 دقیقه در روز انجام دهید.

ستاره ها را به دست بیاور

برای این تمرین صاف ایستاده ،سرتان را به عقب خم کنید،بازوهایتان را صاف کرده و در هربار گرفتن ستاره ها دستتان را مشت کنید.

توپ تنیس

صاف ایستاده و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید.یک توپ تنیس یا هروسیله ی گردی را در دستتان گرفته و دستتان را مقابل قفسه سینه بگیرید. بازوهایتان را به سمت هم فشارداده و توپ تنیس را فشار دهید سپس دستتان را شل کنید.

حرکت قیچی

صاف ایستاده و شانه هایتان را شل کنید.بازوهایتان را به سمت روبه روبکشید و کف دست هایتان به سمت پایین باشد.مانند قیچی دست هایتان را روی هم بیاورید و پس از چند ثانیه تعویض کنید.

حرکت زیر چانه

بازوهایتان را خم کرده و آرنج هم سطح شانه باشد.کف دست ها را رو هم گذاشته و زیر چانه قرار دهید . با چانه به سمت دست فشار آورده و همزمان با کف دست مقاومت کنید . این حرکت به سفت کردن سینه کمک می کند.