شرکت تندیس مهرنگار  با بیش از نیم دهه تجربه جزء بهترین و مورد اعتمادترین فروشگاه های اینترنتی و تنها وارد کننده پکیج های آقایان وبانوان با دارا بودن مجوز وزارت بهداشت می باشد.
شرکت تندیس مهرنگارسعی در ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود راهمواره داشته است. در این شرکت سعی گردیده تمام مزیت های ممکن شامل خرید با بهترین قیمت ممکن، دسترسی به تنوع کاملی از محصولات، تحویل سریع و بموقع،ارسال رایگان به داخل کشور حتی نقاط مرزی و خارج از کشور، خدمات قبل و پس از فروش و …برای مشتریان فراهم گردد تا آنان با آرامش خیال خرید آنلاین خود را انجام داده و سفارش های خود را در حداقل زمان ممکن در منزل یا محل کار خود تحویل گیرند.
همچنین با استفاده از روش‌های پرداخت آسان و طرح‌های تخفیفی بی‌نظیر در وب‌سایت، امکان خرید با قیمت و تخفیف مناسب را برای همه مشتریان عزیز به وجود آورده است.

افزایش سایز سینه

کشش بافت، سلول‌ها را تحریک می‌کند تا سرعت تقسیم خود را افزایش دهند و بافت بیشتری را بین سلول‌ها بوجود بیاورد با افزایش گردش خون اکسیژن رسانی به بافت افزایش یافته در نتیجه ماهیچه حجم گرفته و افزایش سایز را به همراه خواهد داشت

درمان افتادگی و شل شدگی

این دستگاه باعث افزایش و بهبود گردش خون در عضلات سینه می شود.مغز نیز به غده هیپوفیز فرمان می دهد تا هورمون های لازم جهت رشد و فرآیند سفت کردن عضلات نگهدارنده سینه را فراهم کند و در نتیجه بافت سینه یک شکل طبیعی و استوار پیدا می کند و لیفت می شود.

رفع عدم تقارن دوسینه

در افرادی که عدم تقارن دارند چه به صورت ارثی یا در اثر شیر دهی و زایمان باتوجه به سایز یکسان دستگاه استفاده شده برای ۲ سینه زمینه رشد را به یک میزان مشخص فراهم میشود و در انتهای دوره درمان سینه ها را به یک سایز میرساند در نتیجه عدم تقارن کاملا برطرف خواهد شد

آناتومی

سینه بافتی است که روی ماهیچه های سینه (پکتورال) قرار گرفته است. سینه‌های زنان از بافت تخصصی تشکیل شده
ادامه

سرطان سینه

سینه بافتی است که روی ماهیچه های سینه (پکتورال) قرار گرفته است. سینه‌های زنان از بافت تخصصی تشکیل شده
ادامه